530 042 577 pondelok - piatok 8.00-16.00
 • DOPRAVA ZDARMA
  PRE OBJEDNÁVKY NAD 100 €

Doprava

Dodacia doba závisí na zvolenej metode spôsobe platby a dostupnosti objednaného tovaru. Snažíme sa, aby Vaša objednávka bola doručená o najskôr. Vo väčšine objednávok sme schopní dodať tovar na akékoľvek miesto na Slovensku do ďalšieho dńa. Ak sa tak nestane zaručujeme doručenie do 48 hodín.

Tovar doručujeme bežne do 48 hodin po celej SR, a to pomocou prepravných spoločností. Objednávky prijaté do 10.00 sme schopní doručovat i do 24 hodin. O termíne doručenia Vás vždy informuje náš pracovník. Doručenie tovaru závisí od stavu skladu – pokiaľ tovar nie je u nás ani u dodavateľa skladom, je o tom zákazník informovaný a je mu oznámený približný termín doručenia. Po naskladnení tovaru je zákazník opäť kontaktovaný a náš pracovník s ním dohodne prípadne doručenie.

Dodacia doba môže byť predĺžená, pokiaľ:

Zvolili ste platbu vopred (Dodacia doba sa počíta od okamihu, kedy prebehne platba na účet našej spoločnosti)

Objednávka obsahuje položky s dobou dadania dlhšou ako jeden pracovný den (dodávka je expedovaná iba po dokončení celej zakázky)

Aktualizácia skladových zásob prebieha on-line ale môže vzniknúť taká situácia, že objednaný tovar nieje momentálne k dispozicií

Poznámka: Osobný odber u našej spoločnosti nieje možný. Všetky objednávky sú vybavované iba prostredníctvom kuriérskej služby. Náklady na prepravu sa zobrazia pri odoslaní objednávky (krok 3 – dodanie tovaru).

Preprava – podľa spôsobu platby

  Náklady na doručenie uskutočnenej objednávky závisia na rozmeroch a hmotnosti zasielky. Sú vyrátané individuálne pre každú objednávku a sú viditeľné v košíku objednávok, krok 2 - Dodanie.

  Ceny sú uvedené vrátane DPH.

  Platnosť obchodných podmienok od 1.1.2015

  Informácie o stave objednávky

  Budete priebežne informovaní o stave vašej objednávky:

  1. V čase odoslania objednávky.
  2. V čase objednávky.
  3. Po dokončení Vašej objednávky k expedícii.

   

čas: 0.012540102005005s